Kontakt

15 + 8 =

Võta ühendust

Me oleme siin, et vastata teie küsimustele ja pakkuda abi teie discgolfi teekonnal. Kui soovite konsultatsiooni, rohkem teada saada discgolfi kohta või teada saada, kuidas alustada, oleme vaid sõnumi kaugusel. Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.”

KKK

Kas ma vajan eelnevat kogemust, et alustada discgolfi treeningutega?

Ei, meie treeningprogrammid sobivad kõikidele tasemetele, alates algajatest kuni kogenud mängijateni. Me kohandame koolituse vastavalt teie vajadustele.

Millist varustust vajan ma discgolfi treeninguks?

Esimesel korral ei ole vaja varustust, me anname teile koolituse jaoks kettad. Hiljem võib olla vaja discgolfi kettakomplekti, mis sisaldab draiverit, keskkaugust ja putterit. Juhendame teid õigete valikute tegemisel.

Kuidas ma saan Raitiga treeningut kokku leppida?

Saate hõlpsasti planeerida seansi, võttes meiega ühendust, saates meile e-kirja või täites kontaktvormi. Me töötame koos teie kättesaadavusega.

Mida peaksin kandma discgolfi treeninguks?

Soovitatav on kanda mugavat spordiriietust ja kindlaid jalanõusid. Olge valmis välitingimusteks, seega riietuge vastavalt.

Milliseid koolitusprogramme te pakute?

Pakume erinevaid programme, sealhulgas individuaalset treeningut, rühmatunde ja spetsiaalset koolitust mängu erinevate aspektide, näiteks puttamis- ja sõidutehnikate jaoks.

Kuidas saan jälgida oma edusamme treeningu ajal?

Anname regulaarselt tagasisidet ja võime kasutada videoanalüüsi, et aidata teil näha ja mõista oma edusamme aja jooksul.

Kas ma võin pärast Raitiga treenimist liituda discgolfi liigaga või turniiriga?

Absoluutselt! Me julgustame oma õpilasi osalema liigades ja turniiridel, et rakendada õpitut ja panna end proovile reaalsetes mängusituatsioonides.