Minust

Tere!

Olen Rait Palla!

Tere, uhkelt pärit elujõulisest Tartu linnast. Minu kirg discgolfi vastu süttis üle kümne aasta tagasi ja sellest ajast alates olen käinud uskumatul teekonnal läbi lendavate ketaste maailma.

Minu pühendumus sellele spordialale läheb kaugemale kui tavaline. Ma ei mängi lihtsalt discgolfi; ma armastan seda, mulle meeldib see ja ma elan selle järgi. Olen teinud sellest osa oma elust ja minu pühendumust peegeldab minu regulaarne osalemine turniiridel ja minu järeleandmatu püüdlus ennast täiendada.

Discgolf ei ole minu jaoks lihtsalt mäng; see on minu eluviis. Lubage mul jagada oma teadmisi ja entusiasmi teiega, kui me koos seda fantastilist spordiala avastame.

Juba paar aastat olen olnud discgolfi treener ja osa Discgolf Events MTÜ turniiride korraldusmeeskonnast. Töötan Nõo Gümnaasiumis discgolfi treenerina ja lisaks lõpetan hetkel viimaseid aineid, et saada discgolfi treeneri diplom.

Ma väga loodan, et ühel päeval saab discgolfist minu täiskohaga töö, kuid hetkel olen ka keemik (MSc) ja nendel vähestel tundidel, mis on jäänud, kui on liiga pime mängimiseks, võite mind leida köögist, kus küpsetan kooke ja muid maiustusi #bakedbyrp.

Minu lähenemisviis

Kettagolfi puhul ei ole küsimus mitte jõus, vaid tehnikas

Sõltuvalt sellest, mis on teie eesmärk, võib treening toimuda discgolfi väljakul või tühjal väljakul.

Koolitusaeg sõltub kursusest

Koolitusaeg võib varieeruda, kuid tavaliselt on see 1,5 h.

Ole valmis kodutööd tegema

Ma olen alati siin, et suunata Sind õiges suunas ja parandada vigu, kuid sellest ei piisa, kui eesmärk on Sinu oskuste omandamine. Peamine töö jääb ikkagi Sinule. See tähendab, et pärast minu juures toimunud koolitust pead Sa vähemalt paar korda iseseisvalt läbi töötama minu poolt jagatud teavet ja näpunäiteid, enne kui me uuesti kohtume.

“Pole olemas sellist asja nagu halb ilm, ainult halb riietus”

Kas Disc Golf on sinu jaoks õige?

Discgolf on põnev ja kaasav spordiala, mis sobib igale tasemele. Oled sa algaja, kes otsib lõbusat ja väljakutset pakkuvat vabaõhutegevust, edasijõudnud mängija, kes otsib oskuste parandamist ja strateegia arendamist, või ambitsioonikas võistlusgolfar, discgolf pakub kõigile midagi. Teie pühendunud discgolfi instruktorina olen siin, et juhendada ja toetada teid, ükskõik, kus te oma discgolfi teekonnal olete. Uurime koos seda uskumatut spordiala ja töötame teie unikaalsete eesmärkide nimel. Lepi kokku konsultatsioon ja alusta oma seiklust juba täna.