Personaalsed trennid

Tere tulemast personaalsesse discgolfi treeningprogrammi, kus keskendutakse täielikult sinule ja sinu ainulaadsele teekonnale discgolfi maailmas.

Tutvu minu lähenemisviisiga

Miks valida personaalsed trennid?

Personaal treening pakub individuaalset tähelepanu ja kohandamist, mis on ainulaadne. Treeningud viiakse läbi  üks-ühele, et pakkuda täpset juhendamist, kohest tagasisidet ja treeningplaani, mis vastab sinu võimetele ja eesmärkidele. See on kõige kiirem ja tõhusam viis oma discgolfi mängu kvaliteeti tõstmiseks.

Mida oodata

Isikliku treeningu ajal süveneme sügavuti sinu tugevatesse külgedesse ja valdkondadesse, mis vajavad parandamist. Keskendume teie kettaheitetehnika, puttamisstrateegiate, mängutaktika ja väljaku haldamise peensusteni. Need seansid on mõeldud selleks, et pakkuda teile põhjalikku koolitust, mida vajate spordis esiletõusmiseks.

Kellele on selline trenn suunatud

Meie personaaltreeningud sobivad kõikide tasemete mängijatele. Olenemata sellest, kas teed oma esimesi samme discgolfi maailmas või oled kogenud võistleja, kes püüab saavutada tipptaset, olen siin, et aidata sul oma eesmärke saavutada. Eratreening on täielikult kohandatav vastavalt mängija tasemele ja eesmärkidele.

Personaalse treeningu eelised

  • Individuaalne tähelepanu ja tagasiside
  • Oskuste parandamine 
  • Just sinu jaoks koostatud treeningplaan
  • Kiire areng ja kasv spordis
  • Enesekindlus ja meisterlikkus discgolfi väljakul

Valmis tõstma oma mängu kvaliteeti?

Kui oled kirglik discgolfi vastu ja soovid teha märkimisväärseid edusamme, siis personaalsed treeningud on võti sinu täieliku potentsiaali avamiseks. Liitu minuga ainulaadseks treeningkogemuseks, mis mitte ainult ei paranda sinu mängu, vaid sisendab ka eluaegse armastuse discgolfi vastu. Alustame koos seda teekonda ja viime sinu discgolfi oskused erakordsetesse kõrgustesse.

Võta ühendust

3 + 7 =